E dashura e Eseninit


Një përmbledhje tregimesh të ndryshme që do ju thithin në vorbullën e përditshmërisë dhe ndodhive
të shkruara mjeshtërisht nga autori Kozma Gjini.

INTRO

Degjo Librin!

Duhet të logoheni

Per te degjuar librat falas!
Për çdo problem na kontaktoni në
[email protected]

Pershtypje

Pershtypje

Nuk ka pershtypje ende.

Lër nje pershtypje per “E dashura e Eseninit”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *