E kuqja dhe e Zeza

(2 pershtypje degjuesish)


Historia e të riut inteligjent, të pashëm e ambicioz, të lindur në një familje të varfër, Zhylien Sorelit, që ka fatin të arsimohet me guximin e ambicien të dallohet në shoqërinë e lartë, është gjithmonë aktuale. Dy dashuritë e tij pasiononte: zonja Dë Rënal dhe Matilda Dë la Mol, janë simbol i kundërshtive të egra që përplasen në shpirtin e Zhylienit: nga njëra anë pasioni i pastër, nga ana tjetër ambicia e unit të tij për të triumfuar në shoqërinë e lartë.

INTRO

Degjo Librin!

Duhet të logoheni

Per te degjuar librat falas!

Pershtypje

2 reviews for E kuqja dhe e Zeza

 1. Rinaldo Gjolaj

  Pershendetje! Ju falenderoj per librat. Tek libri E kuqja dhe e zeza pjesa 30 dhe 31 jane te njejta(kap30) 32 eshte kapitulli 2 i pjeses se dyte. Mungon kapitulli 1 i pjeses se dyte. Shpresoj ra rregulloni

  • Audio Books

   Faleminderit per informimin, eshte rregulluar.

   Degjim te kendshem!

 2. Rinaldo Gjolaj

  Pershendetje! Pjesa 68 e ketij libri nuk hapet per tu degjuar. Shpresoj te rregullohet sa me shpejt.

  • admin

   Pershendetje, u rregullua 🙂

Dërgo përshtypje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *