Një mjeshtëri për të jetuar


Nje liber filozfik mbi jeten,dashurine,punen,plakjen dhe vdekjen.Shkruar mjeshterisht nga autori francez Andre Maurois.


Degjo Librin!

Duhet të logoheni

Per te degjuar librat falas!

Pershtypje

Pershtypje

Nuk ka pershtypje ende.

Lër nje pershtypje per “Një mjeshtëri për të jetuar”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *