“Po lexoj ‘Adriatiku’, eBook-un e Alessandro Leogrande-s.
Një rrëfim interesant.
Një reportazh narrativ.
Një refleksion mbi tokat që lagen nga deti Adriatik. Një det ku shohim veten dhe njëri-tjetrin…”

— Roberto Saviano

INTRO

Degjo Librin!

Duhet të logoheni

Per te degjuar librat falas!

Pershtypje

Pershtypje

Nuk ka pershtypje ende.

Lër nje pershtypje per “Adriatiku”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *