Armiq të popullit

(1 përshtypje)


Kati Marton, gazetare dhe shkrimtare e njohur ameriakne me origjine hungareze, bashkëshortja e diplomatit Richard Holbruk, vjen për publikun shqiptar me librin “Armiq të Popullit-udhëtimi i familjes sime për në Amerikë”. Është një dëshmi personale, ku autorja tregon historinë e prindërve të saj, të burgosur nga regjimi komunist në Hungari, të akuzuar si bashkëpunëtorë të CIA.

INTRO

Degjo Librin!

Duhet të logoheni

Per te degjuar librat falas!

Pershtypje

1 përshtypje për Armiq të popullit

  1. Alketa Brahaj

    Eshte nje biografi interesante qe të mban mberthyer.

Dërgo përshtypje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *