Një mjeshtëri për të jetuar

(2 pershtypje degjuesish)


Nje liber filozfik mbi jeten,dashurine,punen,plakjen dhe vdekjen.Shkruar mjeshterisht nga autori francez Andre Maurois.


Degjo Librin!

Duhet të logoheni

Per te degjuar librat falas!
Për çdo problem na kontaktoni në
[email protected]

Pershtypje

2 reviews for Një mjeshtëri për të jetuar

  1. naim dema

    Faleminderit SIGAL qe na e sollet kete liber kaq te bukur, bravo Juli qe na e lexuat aq bukur.l

  2. Ardijan Reka

    I shkruar gati një shekull më parë, edhe sot aktual.

Dërgo përshtypje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.