Cristina Caboni

Shtegu i parfumeve

(6 pershtypje degjuesish)

Shtegu i parfumeve” është kthyer tashmë në një fenomen editorial ndërkombëtar. Ai po botohet në të gjithë Europën, deri tani në 19 gjuhë. Cristina Caboni është një autore që të magjeps dhe të emocionon, të mallëngjen dhe të mahnit me historinë e paharrueshme për pasiguritë e shpirtit njerëzor, që vetëm dashuria më e thellë mund t’i shërojë

INTRO

Dëgjo librin e plotë →

Lër një përshtypje →

Kategoria:
Dëgjo Librin!

Dëgjo Librin!

Duhet të logoheni

Per te degjuar librat falas!
Për çdo problem na kontaktoni në
[email protected]

Përshtypjet (6)

6 përshtypje për Shtegu i parfumeve

 1. Klarens

  Shume i bukur

 2. EvaZyka

  Liber shume i bukur .E kam degjuar brenda dy diteve , te mban ne ankth .

 3. Anisanikolla

  Liber shume I bukur

 4. Anisanikolla

  Liber shume interesant

 5. Rozafa Sina

  Shumë i bukur.

 6. Arta Kortoci

  Shumë i bukur eshte libri i dytë i kesaj autorje qe lexoj vertet jan te bukur

Shto një përshtypje