Paolo Cognetti

Tete malet

Pietroja është një djalë qyteti, vetmitar e paksa idhnak. E ëma punon në një konsultore periferie dhe dhuntia e saj është të shqetësohet për të tjerët. I ati është kimist, një njeri sedërmadh e magjepsës, që kthehet nga puna në shtëpi çdo ditë i xhindosur.

INTRO

Dëgjo librin e plotë →

Lër një përshtypje →

Kategoria:
Dëgjo Librin!

Dëgjo Librin!

Duhet të logoheni

Per te degjuar librat falas!
Për çdo problem na kontaktoni në
[email protected]

Info rreth Autorit
Author Picture

Paolo Cognetti

Paolo Cognetti (Milano, 27 janar 1978) është një shkrimtar italian. Ai filloi të studionte matematikë në universitet, por u largua për tu regjistruar në shkollën e krijimit të filmave në Milano Civica Scuola di Kinema «Luchino Visconti», ku u diplomua në vitin 1999. Ai mësoi vetë letërsinë amerikane dhe filloi të drejtojë dokumentarë në 2004.

Përshtypjet (0)

Përshtypje

Nuk ka pershtypje ende.

Lër një përshtypje për “Tete malet”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *