Vasil Naçi

Sjellja e pëlqyeshme dhe mençuria në komunikim

(7 pershtypje degjuesish)

Një libër I dobishëm për Çdo individ.Autori ndan me lexuesit këshilla si të flasësh hapur dhe të jesh i pelqyeshëm në të njëjtën kohë .Si është të jetosh bukur dhe në harmoni me veten nëpërmjet sjelljes së duhur .

INTRO

Dëgjo librin e plotë →

Lër një përshtypje →

Dëgjo Librin!

Dëgjo Librin!

Duhet të logoheni

Per te degjuar librat falas!
Për çdo problem na kontaktoni në
[email protected]

Info rreth Autorit
Author Picture

Vasil Naçi

Vasil Naçi, diplomuar për Financë në Universitetin Bujqësor të Tiranës në vitin 1991. Në të njëjtin vit filloi biznesin e tij duke krijuar Anonime Kakavi S.a, kompania e parë e Agna Group.

Në periudhën 2006-2008 ka përfunduar Masterin për Administrim Biznesi (MBA), në Universitetin e New York-ut në Pragë.

Ka marrë pjesë në shumë programe trajnimi si: shitje, marketing, lidership, menaxhim, etj .. në vende të ndryshme si SHBA, Indi, Greqi, Republikën Çeke dhe gjithashtu është trajnuar nga trajnerë të famshëm si: Philip Kottler, Brian Tracy, Jack Canfield, Anthony Robbins etj. Themelues dhe Kryetar i Bordit Drejtues të Agna Leadership Academy.

Ka lektuar për tema mbi sipërmarrjen, lidershipin, shitjet, marketingun, komunikimin, të menduarit në mënyrë pozitive etj. Bashkëautor i disa librave si: Vlerat bazë, sistemi i bindjeve për sukses, Komunikimi dhe puna në skuadër, Menaxhimi i kohës dhe vetëdisiplina, Mendimi pozitiv dhe vetëbesimi, Roli i marketingut dhe kreativiteti; Ligjet e suksesit dhe burimet Njerëzore

Përshtypjet (7)

7 përshtypje për Sjellja e pëlqyeshme dhe mençuria në komunikim

 1. Edvin Palloshi

  Super liber

 2. Edi Njo

  Liber i mrekullueshem

 3. Ervis Doko

  PB

 4. Mega Sheme

  I mrekullueshme.

 5. Anisa Govori

  Dëshiroj shume ta lexojne sa me shume njerez. I Mrekullueshem. Faleminderit Vasil Naci

 6. Basriveseli1

  Shumë bukur Faleminderit ❤️

 7. Lisa

  Liber interesant

Shto një përshtypje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *