Të shesësh të padukshmen

(6 pershtypje degjuesish)


Të shesësh të padukshmen ishte një libër sensacional në komunitetin e biznesit dhe sot vlerësohet si një ndër udhëzuesit klasikë të marketingut. Përmban strategji inteligjente dhe praktike, që ndihmojnë në rritjen e produktivitetit të çdo kompanie që orientohet nga shërbimet e tregut.

INTRO

Degjo Librin!

Duhet të logoheni

Per te degjuar librat falas!
Për çdo problem na kontaktoni në
[email protected]

Pershtypje

6 reviews for Të shesësh të padukshmen

 1. Fation Tahiri

  Super

 2. Leo Kovac

  👍

 3. Ardijan Reka

  I obliguar për të gjithë/a që janë në sektorin e biznesit.

 4. Ardijan Reka

  I obliguar për ato dhe ata që janë në sektorin e biznesit.

 5. Dardan

  ok

 6. Eriketa Kocollari

  Liber preciz per ceshtjet qe trajton. I nevojshëm per sektorin e shërbimeve.
  Lexim I mire

Dërgo përshtypje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *