Aromat e vjeshtës

(2 pershtypje degjuesish)


“Aromat e vjeshtës” është pjesa e parë e një trilogjie dhe romani i pestë i autorit Grigor Banushi. Ai vjen pas romaneve “Vdekja e Narcisit”, “Fytyra e Djallit”, “Mëria e Zanave” dhe “Simfonia e pambaruar”. Romani i fundit e merr temën nga aktualiteti. Në qendër të tij është figura e një gazetari e shkrimtari, i cili shpesh ndodhet në situata të vështira e të gabuara, dhe rrezikon të bëhet pré e intrigave, thashethemeve dhe qëllimeve dashakeqe të njerëzve të ulët e cmirëzinj.

INTRO

Degjo Librin!

Duhet të logoheni

Per te degjuar librat falas!
Për çdo problem na kontaktoni në
[email protected]

Pershtypje

2 reviews for Aromat e vjeshtës

  1. Hyrije Skenderi

    Liber terheqes,,autori ka pershkruar sakt shum vende,,do me pelqente nje fund me i qart,,cu be me Elen??,a ishte e vertet marredhenia e Klates me profesorin??!!

  2. Hyrije Skenderi

    Tashme e kuptova qe eshte triologji librash. Po degjoj Zerat e nates..te me falni per komentin e meparshem..ndjese

Dërgo përshtypje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *