Dashuria,jeta ekzistenca


Dashuria ,jeta ekzistenca një megapoemë moderne për jetën dhe dashurinë

INTRO

Degjo Librin!

Duhet të logoheni

Per te degjuar librat falas!
Për çdo problem na kontaktoni në
[email protected]

Pershtypje

Pershtypje

Nuk ka pershtypje ende.

Lër nje pershtypje per “Dashuria,jeta ekzistenca”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *