Jam i madh

(2 pershtypje degjuesish)


Vjersha per fëmijë.

INTRO

Degjo Librin!

Duhet të logoheni

Per te degjuar librat falas!
Për çdo problem na kontaktoni në
[email protected]

Pershtypje

2 reviews for Jam i madh

  1. Dior

    Libri perqafon me se miri imagjinaten e femijeve te strukturuara ne poezi te shkurtera dhe te kendshme per te gjitha moshat.

  2. Xheme Karadaku

    Lexim i këndshëm!

Dërgo përshtypje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *