Çadra e purpurt


“Zei dëshmon edhe njëherë se I njeh sekretet për t’I mbajtur lexuesit e saj të lidhur pas historisë së rrëfyer.Librat e saj pëlqehen,me të drejtë,jo vetem nga fëmjët por edhe nga të rriturit .
Prandaj dhe librat e saj janë renditur ndër veprat e rëndesishme të letersisë moderne greke.

INTRO

Degjo Librin!

Duhet të logoheni

Per te degjuar librat falas!
Për çdo problem na kontaktoni në
[email protected]

Pershtypje

Pershtypje

Nuk ka pershtypje ende.

Lër nje pershtypje per “Çadra e purpurt”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *