100 poezi – Lucian Blaga


Libri ka fituar Çmimin ndërkombëtar “Lucian Blaga”për perkthimin më të mirëne Festivalin e 32,Lucian Blaga,Sebes 2013 …si dhe cmimin e pare ,po përkthimin më të mire nga Fondacioni “Lucian Blaga’’
Kluzh,Rumani.

INTRO

Degjo Librin!

Duhet të logoheni

Per te degjuar librat falas!

Pershtypje

Pershtypje

Nuk ka pershtypje ende.

Lër nje pershtypje per “100 poezi – Lucian Blaga”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *