Poezi – Alketa Dervishaj


Përmbledhje poetike nga Alketa Dervishaj .

Përjetoni ,shijoni ,vargjet më të ndjera dedikuar dashurisë dhe jo vetëm

INTRO

Degjo Librin!

Duhet të logoheni

Per te degjuar librat falas!
Për çdo problem na kontaktoni në
[email protected]

Pershtypje

Pershtypje

Nuk ka pershtypje ende.

Lër nje pershtypje per “Poezi – Alketa Dervishaj”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *