100 Perrallat Klasike

(11 pershtypje degjuesish)

Permblehje e perrallave me te bukura klasike interpretuar nga teatri I kukullave .

Dëgjo librin e plotë →

Lër një përshtypje →

Kategoria:
Dëgjo Librin!

Dëgjo Librin!

Duhet të logoheni

Per te degjuar librat falas!
Për çdo problem na kontaktoni në
[email protected]

Përshtypjet (11)

11 përshtypje për 100 Perrallat Klasike

 1. Eshtor Kabashi

  Per gjume

 2. Evsnthia Topra

  super bravo

 3. Sonila Gjoni

  Shume mire e realizuar

 4. Artan Muderizi

  Realizin i mrekullueshem

 5. Nada Nuri

  superrr

 6. Eugert Bolo

  Urime per punen tuaj.

 7. Aldoo Ramas

  Super

 8. Safete

  Pershendetje,

  Une nuk Po mundemi ti degjoj libra. Edhe kur e klikoj degjoni librin nuk funksionon. Pikerisht keto perallat për femijet, duket se nuk funksionojn.

  • admin

   Pershendetje,

   Perrallat per femije dhe cdo liber tjeter funskionojne te gjitha.

 9. Elson Bibo

  Super

 10. Emia Gjika

  Shume bukur! Femijet e mi i ze gjumi me zerin e njeres prej foleseve ! “Dy luanet e vegjel camarok”

 11. ElenaG

  Nje nisme shume e mire. Keto perrala jane treguar shume bukur!

Shto një përshtypje