Pothuajse dashuri


Protagoniste e historisë është sërish Roza, gruaja që në librin “Gjysma e asgjësë” ia doli mbanë për të rimëkëmbur jetën e saj pas braktisjes së të shoqit. Pasi hodhi pas krahëve katastrofën bashkëshortore, krijoi një mënyrë të re jetese për veten dhe për fëmijët. Por jeta i sjell një të papritur tjetër…

INTRO

Degjo Librin!

Duhet të logoheni

Per te degjuar librat falas!
Për çdo problem na kontaktoni në
[email protected]

Pershtypje

Pershtypje

Nuk ka pershtypje ende.

Lër nje pershtypje per “Pothuajse dashuri”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *