Hitleri dhe hebrenjte

(1 përshtypje)


Ideja e çfarrosjes kishte nisur udhën; nuk është aspak e habitëshme që funksionarët SS të Uortlendit të kenë mbritur aty përpara të tjerëve: prej dy vjetësh Çifutët ishin një barrë për ata. Sidoqoftë propozimet e tyre nuk paten ndonjë pasojë të aty për atyshme.

INTRO

Degjo Librin!

Duhet të logoheni

Per te degjuar librat falas!
Për çdo problem na kontaktoni në
[email protected]

Pershtypje

1 përshtypje për Hitleri dhe hebrenjte

  1. Armi

    Faleminderit Alda per kete degjim kaq te kendshem 🙂

Dërgo përshtypje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *