Spaci


Tregimet e Velos japing ne menyre te shkelqyer kampoin e burgut.
Skicat bardhezi me teme burgun jane madheshtore dhe t e fuqishme .
Mua me duket se ato kane kapur thelbin e barbarize se jetes ne burg.
-Harold Segel

Degjo Librin!

Pershtypje

Pershtypje

Nuk ka pershtypje ende.

Lër nje pershtypje per “Spaci”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *