Monstrat,Gratë dhe burrat më të urryer në histori

(1 përshtypje)


Librat e Montefiores janë bestsellerë në përmasa botërore dhe janëbotuar ne 35 gjuhë .Monstrat ,vëllimi shoqërues I Heronjve është botuar gjithashtu nga Quercus.

INTRO

Degjo Librin!

Duhet të logoheni

Per te degjuar librat falas!
Për çdo problem na kontaktoni në
[email protected]

Pershtypje

1 përshtypje për Monstrat,Gratë dhe burrat më të urryer në histori

  1. Ardijan Reka

    Detaje interesante historike.

    Ardi, Kaçanik.

Dërgo përshtypje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *