Panteoni i zi

(1 përshtypje)


Romani bestseller i shkrimtarit Fahri Balliu, që ka njohur disa ribotime në këto dhjetë vjet, edhe jashtë vendit, “Panteoni i zi”, dëshmon për talentin dhe penën e fuqishme të këtij shkrimtari dhe publicisti të njohur. Romani është një demaskim që i bëhet jetës së “Bllokut”, e cila edhe pse në pamje të parë dukej luksoze, në vetvete ishte e kalbur dhe e brejtur nga smira e krimi.

INTRO

Degjo Librin!

Duhet të logoheni

Per te degjuar librat falas!
Për çdo problem na kontaktoni në
[email protected]

Pershtypje

1 përshtypje për Panteoni i zi

  1. Gena Kond

    Liber shume i bukur…

Dërgo përshtypje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *