Revolucioni i ardhshëm


Revolucioni I ardhshëm I Valid Farizit është parashikim I ndryshimit social dhe politik që do të ndryshojë fytyren e Lindjes së Mesme si dhe të ardhmen e planetit.Farizi po lexonte të ardhmen’’-Magdi Kahlil gazetar egjiptiani Elaphit.

INTRO

Degjo Librin!

Duhet të logoheni

Per te degjuar librat falas!
Për çdo problem na kontaktoni në
[email protected]

Pershtypje

Pershtypje

Nuk ka pershtypje ende.

Lër nje pershtypje per “Revolucioni i ardhshëm”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *