Para se të flesh


“Para se të flesh” është historia e një gruaje ekscentrike dhe të mrekullueshme nga familja Blom. Në një sagë që ngacmon me mençuri, mprehtësi dhe stil, Linn Ullmann hulumton truallin e martesës dhe të amësisë me një humor të pamëshirshëm dhe me një vështrim të butë të dobësisë njerëzore. Një roman i jashtëzakonshëm. Ai ka gjithçka prej asaj freskie (të stilit, tonit dhe këndvështrimit) që gjenden në romanet më të mira të përkthyera.

INTRO

Degjo Librin!

Duhet të logoheni

Per te degjuar librat falas!

Pershtypje

Pershtypje

Nuk ka pershtypje ende.

Lër nje pershtypje per “Para se të flesh”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *