Vepra 2 – Kim Mehmeti


Përmbledhja e katër romaneve

1.Fshati I femiëve të mallkuar

2.Atje dhe dikur

3.Vitet e urithit

4.Kulla dykatëshe

INTRO

Degjo Librin!

Duhet të logoheni

Per te degjuar librat falas!
Për çdo problem na kontaktoni në
[email protected]

Pershtypje

Pershtypje

Nuk ka pershtypje ende.

Lër nje pershtypje per “Vepra 2 – Kim Mehmeti”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *