Ankthi i portierit para penalltisë


Një nga tekstet më domethënëse të Peter Handkes, një thriller i tensionuar dhe anormal, me një stil narrativ tejet origjinal.

INTRO

Degjo Librin!

Duhet të logoheni

Per te degjuar librat falas!

Pershtypje

Pershtypje

Nuk ka pershtypje ende.

Lër nje pershtypje per “Ankthi i portierit para penalltisë”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *