Isa Muca

Dashuri me dy të panjohura

(3 pershtypje degjuesish)

Një roman i shkruar më shumë ndjenje dhe vërtetësi që të mbërthen në ngjarjet dhe personazhet sa nuk e shkëput dot nga dora.

INTRO

Dëgjo librin e plotë →

Lër një përshtypje →

Kategoria:
Dëgjo Librin!

Dëgjo Librin!

Duhet të logoheni

Per te degjuar librat falas!
Për çdo problem na kontaktoni në
[email protected]

Info rreth Autorit
Author Picture

Isa Muca

Isa Muca lindur ne  Babunje të Lushnjes.Ka kryer studimet e larta ne Universitettin e Elbasanit “Aleksander Xhuvani “Ka punuar si mesues dhe drejtues shkolle ne komunën  e Gjegjanit të rrethit të Elbasanit .

Përshtypjet (3)

3 përshtypje për Dashuri me dy të panjohura

 1. Klarens

  Nje pasqyrim i vertete i jetes ne diktature

 2. Hyrije Skenderi

  Degjim shum i kendshem,,histori 3 brezash qe jetuan e perjetuan shume tranzicione te kalimit nga nje qeveri ne tjetren…njeriu perballet me jeten me i forte kur eshte familja e bashkuar,,,flm Audiobooks Sigal

 3. Edlir Muca

  Shume liber i bukur me ngjarje te ndodhura vertet qe te jep terheqje ta degjosh me deshire e kureshtje deri Ne fund .
  Komplimente autorit.

Shto një përshtypje