Sekreti i një heroi

(2 pershtypje degjuesish)


Kur një baba zbulon të shkuarën e tij, një vajzë ndërmerr një udhëtim të jashtëzakonshëm vetë-zbulimi. Gazetare fituse e çmimit Emmy dhe autore bestseller, Rita Cosby gjithmonë ka bërë pyetje të vështira gjatë intervistave të saj me lajmë-bërësit botëror. Tashmë, me një libër të mahnitshën, ajo tregon sesi zbuloi një histori të fshehtë heroizimi dhe guximi, sekretet e pathëna të njeriut që e ka njohur gjatë gjithë jetës:babait të saj.

INTRO

Degjo Librin!

Duhet të logoheni

Per te degjuar librat falas!

Pershtypje

2 reviews for Sekreti i një heroi

  1. naim dema

    Faleminderit SIGAL per libra te tille si ky kaq te bukur. Eshte nje epoke vuajtje dhe triumfi qe nuk duhet harruar. Edhe leximi shume i bukur me dy zera.

  2. Sokol Biba

    Shumë libër i bukur. Ja rekomandoj gjithkujt që i pëlqen sadopak historia.

Dërgo përshtypje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *